REFERENCE

"Paní Bukovská je velice profesionální. Na každou naší otázku vřele odpověděla byla kdykoliv na telefonu a vždy poradila . Má velice lidský přístup . děkujeme "

Marie Koščáková

PRODÁVAJÍCÍ

"S paní Bukovskou byla skvělá spolupráce, vše proběhlo dle domluvy, byli jsme moc spokojení."

Švancarovi

KUPUJÍCÍ

"S paní Bukovskou máme již druhou zkušenost a můžeme jen doporučit! Velmi se nám líbí její lidský přístup, upřímnost, ochota a schopnost věci vyřídit. Co se domluví, to platí. Děkujeme!"

Jan Rohlíček

PRONAJÍMAJÍCÍ

"Paní makléřka je super. Vše proběhlo bez problémů."

Tomáš Vosyka

KUPUJÍCÍ

"Snažila se sice být milá, ale ve skutečnosti byla velmi nepříjemná, až jízlivá, nesympatická. Při prohlídce nemovitosti nám neřekla, že jde o dřevostavbu, nebylo to ani v inzerátu. Až když jsme si toho všimli, tak nám teda přiznala, že ano. V den podpisu smlouvy v kanceláři (bez pokynů od prodávající a schválení kupující) šla sama od sebe změnit podmínky na smlouvě, přetisknout smlouvy a vyměnit za původní, na kterých jsme se domluvili! Nevídané!"

Simona Dittrichová

KUPUJÍCÍ

"Ocenuji skvelou komunikaci a profesionalni pristup. Transakce probehla zcela transparentne, strukturovane a naprosto pod kontrolou. Vyborna prace - moc dekujeme."

Martin Chromec

KUPUJÍCÍ

"Doporučuji paní Katku ve všech směrech. Je to úžasný člověk a PROFESIONÁLK! DĚKUJI TI KÁŤO ZA VŠECHNO."

Michaela Cínová

PRODÁVAJÍCÍ

"Vynikající a rychlá spolupráce. Kvalitní presentace nemovitosti, která díky tomu našla kupce prakticky okamžitě za vyšší cenu než byla původně inzerována a to i v dnešní době, kdy je problém cokoliv prodat. Má velice realistický přístup k prodeji a vychází maximálně vstříc potřebám prodávajícího. Defakto to byl prodej tzv. "na klíč"."

Jakub Herink

PRODÁVAJÍCÍ

"S průběhem prodeje nemovitosti jsem byl spokojen. Makléř byl vstřícný, komunikace po celou dobu byla na výborné úrovni."

Jan Vokatý

PRODÁVAJÍCÍ

"Všechno v naprostém pořádku. Paní K. Bukovskou bych s radostí doporučil."

Tomáš Vosyka

KUPUJÍCÍ

"Prvotřídní služby. Vstřícnost. Rychlost. Spokojenost."

Filip Vůjtěch

PRONAJÍMAJÍCÍ

"Vždy milé a rychlé jednání."

Marta Fivébrová

PRODÁVAJÍCÍ

„Paní Bukovská je naprostý profesionál. Spolupráce s ní byla vždy perfektní, řekla bych na 1000 %! Jako člověk je velmi vstřícná a kdykoliv ochotna pomoci, vysvětlit, poradit, vyřídit. Mohu jedině doporučit!"

Barbora Rolníková

PRODÁVAJÍCÍ

„S kvalitou poskytovaných služeb jsem byl spokojen. Velice příjemné a profesionální jednání."

Antonín Chlup

KUPUJÍCÍ

„Naprosto korektní a přátelské jednání, vše potřebné řešeno v předstihu."

Jan Bartyzal

KUPUJÍCÍ

„Komplexní služby na klíč, zkrátka 100% bez výhrad."

Josef Kočí

PRODÁVAJÍCÍ

„Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce a především oceňuji profesionální přístup paní Kateřiny Bukovské. Vřele doporučuji a za celou rodinu opravdu velice děkuji."

manželé M. a M. Vágnerovi

KUPUJÍCÍ

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní makléřce Kateřině Bukovské, která při prodeji naší chaty zastupovala realitní kancelář REMAX v Kladně. Její vstřícný přístup, ochota, spolehlivost a profesionalita nám ve velmi krátké době pomohly prodat bez jakýchkoli problémů naši nemovitost."

manželé Jiří a Jarmila Rychlých

PRODÁVAJÍCÍ

"Realitní makléřka je profesionál, který umí poradit, pomoci, své práci rozumí. Nebála jsem se na ní kdykoli a s čímkoli obrátit, vždy si věděla se vším rady."

J. Náprstková

PRODÁVAJÍCÍ

"Paní Bukovská udělala maximum pro naši spokojenost s prodejem bytu, pracovala mnohdy nad rámec svých povinností. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní služeb."

Fišerovi

PRODÁVAJÍCÍ

"S paní Kateřinou jsme měli příležitost spolupracovat celkem 3x (1x zprostředkování pronájmu a 2x zprostředkování prodeje nemovistosti). Kdybychom měli více nemovistostí k prodeji, nevolila bych opět jinak. Paní Katka odvedla ve všech případech skvělou práci daleko za hranicemi našich očekávání. Vždy aktivní komunikace, informace o aktuálním vývoji a následných krocích v procesu ať už pronájmu nebo prodeje. Konzultace a vyhledávání a ověřování potřebných informací, jednání s úřady či zainteresovanými orgány (družstvo, správa nemovitostí apod.) běžnou záležitostí. Objevila-li se nějaká nečekaná komplikace, aktivně řešila a snažila se najít nejvhodnější řešení pro všechny zúčastněné strany. Kdykoliv jsme se na ni obrátili s dotazem nebo požadavkem, vždy vyřídila, zařídila nebo zjistila. Nemám nejmenších námitek a mohu jen s čistým svědomím a vědomím doporučit!"

Michaela Baleba

PRODÁVAJÍCÍ

"Outstanding real-estate agent that is not only knowledgeable but extremely devoted to her clients. Thank you so much for having our 2 properties sold within 3 months."

Emma Baleba

PRODÁVAJÍCÍ

"Na Katku jsme se obrátili s prodejem bytu v Praze. Pokud hledáte realitního makléře, který je nejen profesionální, ale zároveň i lidský a laskavý, pak je Katka ta pravá osoba pro Vás. Byli jsme s jejím zastoupením při prodeji velmi spokojení, vše hladce plynulo. 🙂 Děkujeme"

Velehradští

PRODÁVAJÍCÍ

"Je to velice zvláštní situace, kolem vybírání vlastního bydlení, neboť jak si má rodina představit, jak se jí bude žít v bytě, který si zařídí až v průběhu let a i okolí, které zatím zcela nezná. Chcete to notnou dávku představivosti, protože se dozajista jedná o krok do neznáma. Proto bych chtěl za celou naši rodinu poděkovat, protože díky Vám se krok do neznáma setkal s pevnou půdou pod nohama a vše nakonec, proběhlo přesně tak, jak mělo a to i v méně lehké době. Děkujeme za upřímné a otevřené jednání, protože to je to, čeho si vážíme."

Pěnkovi

KUPUJÍCÍ

"Paní Katka nám pomáhala najít nájemníky ve složité době koronavirové krize, což bylo mnohem náročnější, než za normálních okolností. Paní Katka byla v přístupu k nám i zájemcům velmi empatická a snažila se najít co nejlepší řešení pro obě strany. I ve složitých podmínkách protiepidemických opatření našla v krátké době nájemníky, kteří nám v maximální míře vyhovují. Vyřídila veškeré formality k naší plné spokojenosti . Paní Katka projevuje zájem o naši spokojenost s nájemníky i po měsíci po jejich nastěhování. Se službami paní Katky jsme byli velmi spokojeni a v případě, že budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě se na ní obrátíme. Totéž doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivého makléře, kterému nejde jen o výdělek za každou cenu.

H & T Müllerovi

PRONÁJEM

"se sluzbami ohledne pronajmu bytu jsem byla s pani Katerinou Bukovskou spokojena a urcite bych mohla jeji sluzby doporucit ostatnim zakaznikum.."

Květa Vavrušková

PRONÁJEM

"S Katkou se nám spolupracovalo skvěle. Vždy jsme měli přesné informace ke stavu naši věci. Kdykoli jsme zavolali s dotazem, vždy nám vše ochotně vysvětlila nebo nám informace zjistila. Vložení vaši nemovitosti do jejích rukou DOPORUČUJEME, získáte tím kvalitní služby s profesionálním a přitom lidským přístupem."

Prajzlerovi

PRODÁVAJÍCÍ

"Chtěla bych poděkovat realitní makléřce Katce, za pomoc, rychlé a kvalitně. Rozhodně doporučuji!!!"

Маріе Бобіта

KUPUJÍCÍ

"Velmi nás oslovila Vaše nabídka pronájmu bytu ve Slaném 3+1 a tím vznikla naše spolupráce. Profesionální makléřské služby. Vše bylo skvělé, vše proběhlo dle našich představ. Paní Bukovská je milá, ochotná, usměvavá, má příjemné vystupování. Doporučil bych spolupráci ostatním - Kateřina je velmi příjemná, ochotná a pečlivá. Na spolupráci v realizaci pronájmu bytu nebylo co vytknout."

Václav Š.

PRONÁJEM

"Ještě jednou mockrát děkuji paní makléřce Katce, za pomoc, rychle a kvalitní. Rozhodně doporučuji!"

Andrii Bukatiuk

PRONÁJEM BYTU

"Ráda bych tímto poděkovala realitní makléřce Katce za její servis při zprostředkování pronájmu naší nemovitosti. Její úsilí a pracovní nasazení při této zakázce bylo za hranicemi našich očekávání, a musím zdůraznit, že naše očekávání byla vysoká. Katka dokázala najít nájemníky, kteří odpovídali našim představám a požadavkům ve velice krátké době. Ráda bych také vyzdvihla komunikaci s námi, jako klienty. Reporty po prohlídkách, konzultování po telefonu i emailu byly naprosto vyčerpávající. Katko, děkuji mnohokrát za poskytnuté služby a přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů!"

Michaela Baleba

PRONÁJEM

    Buďte v obraze!

    Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
    Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .