O Katce

"Profesionalita s lidským přístupem"

Značka RE/MAX mi umožňuje poskytovat klientům služby na vysoké úrovni. A to je pro mou práci velmi důležité.

Moje cesta k realitnímu trhu začala postupně.
Dříve jsem pracovala v oblasti HR a kromě náboru jsem se starala několik let i o bydlení zaměstnanců společnosti. Tato oblast mne natolik nadchla, že jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a zajišťovat klientům nejen pomoc s hledáním nového domova, ale i s prodejem nebo pronájmem jejich nemovitosti.
Vstupuji na tento trh v době, která si nekompromisně žádá změny. Přináším nový pohled, nadšení a reaguji tak na aktuální situaci. Mám po ruce tým právníků a dalších profesionálů, stojí za mnou mí kolegové a zkušení mentoři.
Další jistotou je pro mne to, co dobře umím: péče a budování vztahů s klienty.

Žiji se svou rodinou u Slaného, dříve jsem bydlela v Praze. Proto působím v těchto lokalitách: Slánsko, Kladensko, Praha a okolí.

Těším se na spolupráci třeba právě s Vámi :o).

Můj příběh ale začal dříve. Konkrétně 28. března 1985 v Náchodské porodnici, kde jsem se narodila. Vyrůstala jsem v Červeném Kostelci, odkud jsem v 19 letech vyrazila do světa. Konkrétně do Neratovic a pak do Prahy, kde jsem žila skoro 12 let.
Od roku 2018 žiju se svou rodinou v malé vesnici kousek od Slaného. Chtěli jsme klid a upřímně, už nás nebavilo parkování v Praze ;o). Rekonstruujeme dům větší než je běžné. Jdou nám pěstovat rajčata, ředkvičky, brambory, ostružiny, maliny a chmel.
Na zahradě nám stojí traktor, bagr a bydlí tam 2 trpaslíci :o). Občas se nám tady pasou srnky nebo chodí pávi.

Než se nám narodil syn, cestovala jsem. Navštívila jsem Albánii, Černou Horu, Ukrajinu, Makedonii, Maďarsko a další země.
Týden jsem strávila v Chicagu. Podívala jsem se i do Indie, kde jsem prožila nezapomenutelných 6 týdnů. Většinou s krosnou na zádech, v přírodě se spaním pod stanem. Všechny zážitky mne více či méně formovaly. Mým snem je podívat se do Irska a Skotska.
Všude jsem se vždy domluvila lámanou angličtinou.

Miluju hory – dívat se na svět z výšky. Dává mi to pocit vidět věci z nadhledu. A miluju zpěv – můžu tak vyjádřit, kdo skutečně jsem. Miluju život – takový, jaký je. Raduji se z maličkostí. A neustále se učím nové a nové věci.
Nerada cvičím a myju okna (ale pracuju na tom ;o).

Jsem optimistka, multipotenciálka a věčná studentka. I když mě škola nikdy moc nebavila, posledních 10 let se intenzivně věnuji osobnímu rozvoji a duchovním souvislostem.
Věřím v Boha, ač se nehlásím k žádnému náboženství. Věřím ale především v sebe samu a v to, že každý čin má své důsledky. Ať už dříve či později.
Nevěřím v osud. Nevěřím, že věci nemůžeme ovlivnit nebo změnit v pravý opak. Jsem přesvědčená o tom, že všichni jsme tvůrci svého života a můžeme dokázat úplně cokoli.

Vzala jsem si nejlepšího chlapa na světě. Nejdůležitější je pro mne rodina. Máme syna Toníka.

Bojím se války, pavouků a opilých lidí. Nerozumím politice a zločinům všeho druhu.

Budoucnost vidím v dětech. Hlavně ale ve správné výchově a rozvíjení jejich talentů.

Indie – 2010

Albánie – 2008

Makedonie a Srbsko – 2008

Černá Hora – 2012

Ukrajina – 2011

Chicago – březen 2013

Maďarsko