PRODEJ NEMOVITOSTI

Poradenství s prodejem

Kompletní poradenství ve světě nemovitostí

Pokud se na trhu s nemovitostmi nepohybujete každý den, jistě oceníte, když Vám někdo poradí.

Podíváme se společně především na následující:
* CO SKUTEČNĚ POTŘEBUJETE – zda je prodej tím nejlepším řešením (někdy je lepší nemovitost pronajmout);
* V JAKÉM ČASE PRODEJ POTŘEBUJETE – a podle toho zvolíme prodejní strategii;
* JAK PRODEJ NASTAVIT BEZPEČNĚ – aby nás nic nepřekvapilo.

Cenová analýza

Poznejte reálnou cenu nemovitosti

Cenová analýza je nástroj k porovnávání ceny nemovitostí podobných vlastností a parametrů a pomůže vám vytvořit optimální prodejní cenu. Ani příliš nízkou, ani přehnaně vysokou.

Díky tomu se zvýší prodejní šance a urychlí prodej, vaše nabídka dokáže konkurovat nabídkám realit ve vašem okolí. Po analýze následuje cenová strategie prodeje, v rámci které lze vylepšovat nabídku a cenu zvedat.

Příprava nemovitosti

Nepodcenit přípravu je základ

Před samotným focením je důležité byt perfektně uklidit, “vylepšit” a to v některých případech i službami typu – vyklizení, výmalba apod.
V případě zájmu pro Vás vše zajistím.

Home staging – atraktivní prezentace nemovitosti

Home staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu, a to před její vlastní prezentací. Zvyšuje atraktivitu prezentace i následné inzerce, šanci na úspěch a rychlejší prodej.

Zahrnuje v sobě vyklizení prostor od zbytečností a věcí po původních majitelích, designové úpravy interiéru a profesionální nafocení. Kvalitní prezentace nemovitost zviditelní v záplavě ostatních a zvedne šance na lepší prodej nebo pronájem.

Ať se nemovitost líbí

Po úpravě nemovitosti a případném home stagingu zajistím profesionální nafocení. Zájemci chtějí zjistit co nejvíce informací před prohlídkou. Je dobré ukázat na fotkách vše důležité, zároveň představit nabízenou nemovitost co nejatraktivněji.

PENB – Průkaz energetické náročnosti budovy

Při prodeji jste jako majitelé povinni předložit kupujícím Průkaz energetické náročnosti budovy. Abyste se nemuseli o nic starat, zajistím pro Vás i toto.

Inzerce nemovitosti

Půdorys a 3D náhled – zpestřete prezentaci své nemovitosti

Tvorba půdorysu a 3D náhledu je další z možností, jak udělat váš inzerát na prodej nebo pronájem nemovitosti zajímavější a atraktivnější pro kupce a potenciální zájemce.

Zájemce nebo budoucí kupce dostane jasnou představu o rozložení pokojů a místností, umístění dveří a oken a celkové rozloze a uspořádání objektu. Pro spoustu lidí je rozkreslený půdorys s popisky zásadní informací o objektu.

Matterport – moderní prezentace nemovitosti

Nejmodernější technologie pomáhají i na poli trhu s nemovitostmi a umím je využít k vašemu prospěchu. Matterport je další z nástrojů, jak efektivně představit potenciálním zájemcům nemovitost k prodeji nebo pronájmu.

Jedná se o sken – virtuální prohlídku prostor ze všech stran a úhlů. Prostorově si prohlédnete interiéry i exteriéry a docílíte vjemu, že se v objektu přímo nacházíte. Pro potenciální zájemce je to velmi atraktivní forma prezentace objektů.

Videoprohlídka – prohlédnete si nemovitost z pohodlí domova

Video zachytí lépe a názorněji prostor i atmosféru a zaujme více, než pouhé fotografie. Dokáže předat emoce a přitáhnout pozornost klientů poptávajících daný typ nemovitosti.

Proto se specializuji právě na videoprohlídky, coby moderní prodejní nástroj k lepší prezentaci nemovitostí budoucím zájemcům. Je to další z cest, jak rychleji a lépe prodat nebo pronajmout váš byt, dům a další objekty.

Spolupráce v rámci RE/MAX – kompletní realitní služby

Výhodou toho, že patřím do společnosti RE/MAX G8 Reality je bezesporu to, že mohu spolupracovat s odborníky v rámci celého RE/MAXu. Ať už jsou to kolegové a kolegyně z makléřského oboru, advokátní zastoupení, odborníci přes finance, marketéři, fotografové nebo profesionálové přes trendy v prezentaci nemovitostí.

Díky tomu ode mě dostanete kompletní a bezpečné realitní služby.

Sociální sítě – efektivní propagace nemovitostí

Sociální sítě jsou v současné době velmi silný a oblíbený kanál, na kterém lze propagovat, prodávat, sdílet a být obecně více vidět. Ani v našem oboru se na ně a jejich potenciál nezapomíná.

Připravím pro vás takovou prezentaci vaší nemovitosti, kterou lze efektivně propagovat na různých sociálních sítích. S vlastní propagací vám samozřejmě pomohu také. Pro váš bezstarostný prodej, nákup nebo pronájem.

Prohlídky se zájemci

Profesionální prohlídka Vaší nemovitosti – kompletní informace

Zatímco se budete věnovat rodině, práci nebo svým koníčkům, já za vás provedu zájemce vaší nemovitostí a podám jim kompletní a ucelené informace. Se zájemci vyplním krátký dotazník a prověřím, zda jsou bonitní a jejich zájem je vážný či nikoli.

Průběžně vám pak budu posílat informace o proběhlých prohlídkách.

Open house – otevřete dveře zájemcům o nemovitost

Open house, neboli den otevřených dveří ve vaší nemovitosti, je trend na poli trhu s nemovitostmi, který znáte z Ameriky. Jednoduše jde o přípravu prezentace domu, bytu nebo objektu, kam zájemci mohou po celý den přijít, prohlédnout si prostory, dostanou veškeré informace o domu i jeho okolí, setkají se s makléřem nebo majiteli, dozví se vše potřebné.

Tato technika prodeje domů a bytů se u nás pomalu rozmáhá, především u dražších a luxusnějších nemovitostí.

Máte takovou nemovitost? Buďte tedy o krok napřed před ostatními.

Aukce nemovitosti

Zvyšte prodejní cenu o desítky procent

Realitní aukce nemovitosti je moderní a netradiční způsob prodeje, který zvyšuje prodejní cenu nemovitostí na trhu a využívá potenciál klasického aukčního prodeje.

Jde o jeden z nejprogresivnějších prodejních nástrojů na současném realitním trhu. Prodáte byt či dům rychle a zcela transparentně. Navíc velmi atraktivní formou a s více než uspokojivým výsledkem. Zcela bezpečně a bez rizika.

Právní servis

Právní servis – kompletní advokátní služby pro vás

Právní servis je jednou ze základních služeb, která provází veškeré operace a dílčí kroky na realitním trhu. Ať už jde o prodej, pronájem, převody majetku, práv nebo koupi nemovitosti, vše by mělo být správně zaznamenáno, ověřeno a právně ošetřeno.

Advokátní kancelář vypracuje rezervační i zprostředkovatelské smlouvy, kupní smlouvy i dohody a další potřebnou dokumentaci.

Advokátní úschova – aby byl obchod bezpečný

Pro bezpečný obchod spolupracuji s advokátem, který zajistí advokátní úschovu peněz po dobu než budou přepsána vlastnická práva na Katastru nemovitostí. Jedná se o zcela běžný postup u všech profesionálních realitních kanceláří.

Advokátní kancelář vypracuje rezervační smlouvy, kde uveden přesné podmínky pro úschovu peněz.

Předání nemovitosti

Předáním nemovitosti se dostáváme do finále. Aby ale nebyl poslední dojem ze setkání nepříjemným překvapením, zajistím pro Vás hladký průběh nebo nemovitost předám za Vás – na základě Plné moci.

Předávací protokoly jsou samozřejmostí, stejně jako zapsání stavu měřičů a případné fotodokumentace.

Poprodejní servis

Přepis energií

Zajistím s Vámi přepis energií na nového majitele.

Pokud se nechcete nosit s krabicemi

V případě zájmu pro vás zajistím stěhovací službu, která vám pomůže s přemístěním všech vašich věcí.

Buďte v obraze!

Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .