10 DŮVODŮ, PROČ PRODÁVAT SE MNOU

Jaké jsou výhody prodeje s „Reality s Katkou“?
  1. Šetříte svůj vzácný čas. Věnujete se rodině, podnikání, koníčkům nebo cestování, zatím co já pracuji za vás.
  2. Máte jistotu dobrého zisku, protože vaše nemovitost inzeruji za nejlepší možnou cenu. Znám místní realitní trh s jeho odlišnostmi v čase a můžu tak reagovat na případné změny včas.
  3. Máte výhodu, protože o ceně vyjednávám jakožto odborník, který je motivovaný konat ve váš prospěch. Mám na kontě několik obchodů, kdy jsem navýšením kupní ceny “vydělala majitelům na provizi RK”.
  4. Spíte klidně, když vás chrání kvalitní smluvní dokumentace. Kupní i rezervační smlouva včetně úschovy peněz řeším se zkušeným advokátem.
  5. Máte lepší pozici na trhu, protože moje inzerce díky profesionálním fotografiím a kvalitnímu zpracování zaujme více zájemců. Neustále se zdokonaluji v oblasti marketingu a vaši nemovitost představuji v nejlepším světle.
  6. Máte věci pod kontrolou, protože vás pravidelně informuji a víte přesně co se děje, proč se to děje a jak dlouho to bude trvat. Případně mi můžete kdykoli zavolat, ráda vám vysvětlím další postup nebo zodpovím vaše dotazy.
  7. Šetříte své nervy, protože jednám za vás s různými lidmi, kteří chtějí různými způsoby dosáhnout svého. A to mnohdy přináší těžké a emočně vypjaté chvíle.
  8. Máte větší šanci na úspěch, protože mám spoustu kontaktů na zájemce z jiných případů a o nové nabídce je informuji. A také spolupracuji s kolegy, kteří hledají nemovitost pro své klienty. 
  9. Předáváte zodpovědnost mně – osobě, která je pojištěná pro případné chyby nebo nesrovnalosti. Všem problémům se ale snažím vyhnout, abyste je vůbec nepocítili.
  10. Jste v kontaktu se mnou – s osobou, která je lidská, zvládá dobře administrativu i komunikaci a má předpoklady pro řízení obchodního případu. Více o tom, jak mou práci hodnotí jiní majitelé nebo i kupující, naleznete ZDE.

Těším se na spolupráci s vámi