RD 3+1, 74 m2, pozemek 113 m2, Čistá

Hledáte příjemné bydlení v klidné obci na Rakovnicku?
Sháníte rodinný dům, ve kterém je možné ihned bydlet či jej zrekonstruovat a rozšířit?

cena: 2.790.000,- Kč

Nabízím Vám ke koupi částečně podsklepený rodinný dům 3+1 (74 m2), s garáží (34 m2) a půdou (cca 70 m2) vhodnou k další vestavbě na pozemku o výměře 113 m2, obec Čistá, ul. Sportovců.

Jedná se o samostatně stojící dům s uzavřeným dvorem a slunnou zahradou, na níž je situováno venkovní posezení s prostorem na záhony nebo jiné využití. Stavba prošla v roce 2018 rekonstrukcí – nové dřevěné podlahy, nové ústřední topení napojené na elektrický kotel, nové rozvody vody a elektřiny (v části domu) a nová kuchyňská linka. Dále je na domě nová střecha z roku 2011 (střešní krytina Bramac).

V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, chodba a vstup do sklepa. V půdních prostorech je možné vybudovat další 2 – 3 podkrovní pokoje včetně koupelny. K domu patří menší dílna, garáž. Místo dřevníku a zděného přístavku lze vybudovat kryté venkovní sezení nebo zvětšit zahradu. Tento zatravněný dvůr skýtá maximální soukromí.

Výhodou je napojení na všechny inženýrské sítě. Elektřina 230/400V, obecní vodovodní řád+ kopaná studna s užitkovou vodou, kanalizace. Vytápění elektrickým kotlem + krbovými kamny; ohřev vody bojlerem. 

V obci je nákupní středisko (cca 200 m od domu), restaurace, zdravotní středisko (praktický lékař pro dospělé a děti a zubní ordinace), mateřská a základní škola.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zajistíme na míru.
Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte na tel.: 739  541 449.

PRO VÍCE INFORMACÍ K DOMU KLIKNĚTE ZDE.

Tento dkaz vás nasměruje na sdílený Google Disc, kde jsou uloženy dokumenty k nemovitosti.

Obec Čistá

Čistá má plnou občanskou vybavenost, obcí prochází železniční trat Rakovník – Mladotice, leží na silnici II. třídy Rakovník – Kralovice.
Čistecko je bohaté svými lesy, vodními toky a  rybníky, což ho činí  vyhledávanou rekreační oblastí.
Částmi obce Čistá jsou: Zdeslav, Křekovice, Nová Ves, Kůzová, Smrk, Lhota a Strachovice.

Kraj:Středočeský
Okres:Rakovník
Katastrální výměra:29,05 km2
Počet obyvatel:870

Základní a Mateřská škola Čistá

Základní a samozřejmě i Mateřská škola tvoří důležitou součást života v obci, která je jejich zřizovatelem. ZŠ a MŠ provozují své vlastní internetové stránky, na kterých najdou nejen děti a rodiče , ale i široká veřejnost mnoho důležitých a zajímavých informací.

http://www.zsmscista.cz

Praktický lékař pro dospělé:

ZZ Sedmikráska s.r.o. – Mudr. Marie Jenšovská, Mudr. Jiří Jenšovský,
kontakt : 737 526 622

Praktický zubní lékař:

Mudr. Martina Svobodová,
kontakt: 723 778 187, 313 549 401.

Muzeum Čistecka

Muzeum bylo slavnostně otevřeno dne 29. května 2004. Prostory muzea se nacházejí v budově čp. 165. Stálá expozice se věnuje historii městečka, zdejším řemeslnickým cechům, spolkům, osobnostem ( mimo jiné básníku Jaroslavu Vrchlickému, kterému byla Čistá několik let domovem), škole, průmyslu, zemědělství a podnikatelům.

Obecní knihovna 

Knihovna v Čisté je veřejná knihovna, zřizovatelem je Obec Čistá. Poskytuje služby široké veřejnosti. Knihovnu naleznete v budově obecního úřadu. Nově je zde zřízeno kontaktní místo veřejného internetu a to zdarma pro všechny občany.

Čistecko a rekreace 

Obec Čistá a její okolí je již několik desítek let významnou rekreační oblastí. Množství rybníků, lesů, dětských táborů a rekreačních chat, Čistecký potok, říčka Javornice – to všechno jsou věci, které lákají množství lidí k tomu, aby trávili v oblasti Čistecka svůj volný čas.

Hlavně menší obce v okolí a oblasti kolem rybníků jsou místa, kde je soustředěno množství nemovitostí či pozemků, sloužících k rekreaci. Mezi ty hlavní patří obce Křekovice, Kůzová, Smrk, Nová Ves, Zdeslav a další, ale také veřejné tábořiště u rybníka Bouberlák na Zdeslavi nebo chatová oblast u rybníka Kazilka v blízkosti Čisté.

Nedaleko Čisté se rovněž nacházejí některá historicky významná místa, mezi které lze zařadit např. obec Krakovec se svým hradem Krakovcem nebo obec Kožlany – rodiště prezidenta Edvarda Beneše.

Více zde: https://www.cista-obec.cz/obec-e989/turistika-rekreace/turista/turisticke-cile/

Zdroj: https://www.cista-obec.cz/