Prodej rodinného domu 3+kk, 82 m2, zahrada 748 m2, Červený Újezd

Hledáte rodinný dům s výbornou dostupností jak do Prahy, tak i do Kladna? Líbilo by se vám bydlení s větší rovinatou zahradou na klidném místě
V exkluzivním zastoupení vám nabízím rodinný dům v Červeném Újezdu u Unhoště, který vám zajistí hezké bydlení v příjemné lokalitě. Nemovitost byla dokončena v roce 2016 a je připravená pro nové majitele, kteří si jej mohou vybavit podle svých představ. Je ideálním řešením pro mladé rodiny s dětmi, hledající startovní bydlení. Také pro páry pracující v blízkosti zmíněné Prahy nebo Kladna.

Dispozice domu je 3+kk s užitnou plochou 82 m2, balkónem a prostornou terasou. Dále je zde zpevněné venkovní stání pro 1-2 auta.

V přízemí je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň a komora s úložným prostorem. V 1. patře jsou umístěny 2 ložnice a šatna. Z obou pokojů je vstup na balkón. Na terasu je možné vstoupit z obývacího pokoje v přízemí, která nabízí prostor k posezení, grilování nebo venkovním hrám s dětmi.
Vytápění domu je řešeno elektrickým přímotopem.
 Do obývacího pokoje je možné navíc umístit lokální krbová kamna, která vám zajistí hřejivý pocit sálajícího tepla.

Dům je prodáván jako nevybavený, takže si můžete vytvořit interiér podle svého vkusu.
Nachází se na pozemku o celkové rozloze 800 m2, z toho 748 m2 tvoří zahrada kolem domu. Z ulici je možné vjet pohodlně na pozemek elektricky ovládanou bránou.

Červený Újezd má dobrou občanskou vybavenost. V obci se nachází obchod s potravinami, pošta, základní a mateřská škola, lékárna, zdravotní středisko, knihovna, fotbalové hřiště a několik restaurací a kaváren. Pro volný čas je k zde krásné okolí vhodné pro procházky a cyklistiku. Mnoho dalších služeb a obchodů je k dispozici v blízkých městech a obcích.

Cena: 8.490.000,- Kč

Půdorysy

1. NP
2. NP

Technická dokumentace

Mapa - Červený Újezd

VZDÁLENOSTI:

  • Praha-Zličín (metro): 12 km
  • Kladno – 13 km
  • Unhošť – 4 km

Mapa obce

Obec Červený Újezd

Červený Újezd je obec a vesnice v okresu Praha-západ, žije zde přibližně 1 500 obyvatel.

Leží asi 2 km jihovýchodně od města Unhošť a asi 7 km západně od hranic Prahy. Na jihozápadě blízce sousedí s obcí Svárov, nedaleko na jih se nachází Ptice. Na východ od vesnice se nachází osamocená část obce Hájek s františkánským klášterem Hájek. Na sever se táhne neobydlený pruh území obce přes unhošťskou silnici II/201 až ke staré karlovarské (I/6), který odděluje Jeneč a Unhošť.

Stránky obce: https://www.cervenyujezd.com/

Cerveny_Ujezd_PZ_CZ_CoA
znak obce

Historie

Původně šlo o dvě blízká sídla spojená silnicí: severní část je tvořena zejména historickými zemědělskými usedlostmi. V severní části obce se nachází původní náves a tvrz. Jižní část, zvaná Chaloupky, byla založena na severním úpatí pahorku, který tvoří nejvyšší místo obce. Tato část je tvořena převážně drobnější venkovskou obytnou zástavbou. Obec si dodnes zachovala historický půdorys, a obě části tak lze od sebe rozeznat, i když již dávno srostly do jedné kompaktní zástavby.
V obci se nachází starobylá tvrz patrně z 10. století, upravená na renesanční a později barokní zámek, přestavěný k hospodářským účelům. Starší osídlení v obci dokládají mohylové hroby.

Současnost

V současnosti se na území obce staví rodinné domy a pro svoji blízkost západní části Prahy, Kladnu i přírodě v unhošťských lesích se stává žádanou adresou. V obci není žádný rušící průmysl ani velký dopravní provoz. Během posledních dvaceti let se počet obyvatel téměř zdvojnásobil. V obci se nachází několik rozvojových lokalit určených k bydlení. V roce 2017 bylo v obci registrováno 228 živností a sídlilo zde 78 firem. V obci je vytvořeno více než 200 pracovních míst.

Občanská vybavenost

V budově obecního úřadu z roku 1959 se nachází kontaktní místo veřejné správy Czech POINT a matrika. Je zde sál s kapacitou 150 míst a obecní knihovna. V areálu je také bývalá hasičská zbrojnice. Kostel, fara a hřbitov jsou v sousedním Svárově, pošta a zdravotní středisko jsou v Unhošti. V obci je obchod se smíšeným zbožím a řeznictví. V sousedství obecního úřadu je trojtřídní mateřská škola s kapacitou 61 míst. Pětitřídní základní škola je v sousední obci Svárov, devítiletá v Unhošti. V obci je elektřina, plyn, kanalizace i vodovod. Obec má vlastní čističku odpadních vod.

V obci působí tělovýchovná jednota TJ Sokol Červený Újezd. Zdejší fotbalový klub byl založen v roce 1943. Fotbalové hřiště je využíváno také ke společensko-kulturním akcím. Ve zdejší sokolovně je sál s kapacitou 250 míst, který slouží také ke konání společenských akcí. V areálu sokolovny je restaurace. Vedle sokolovny je dětské a volejbalové hřiště. Červený Újezd a Svárov se společně podílejí na konání některých kulturních akcí. Obce se společně podílely i na stavbě svárovské školy.

Veřejná prostranství

V severní části obce za fotbalovým hřištěm se rozprostírá budoucí obecní park, kterým protéká Rymáňský potok. V obci jsou rozsáhlé plochy, určené územním plánem pro plnění funkce lesa. Obcí vede několik cyklotras, které zde spolu s nově vybudovaným hradem zajišťují cestovní ruch. Zámek a dvůr je v současnosti v soukromém vlastnictví. Podle územního plánu je možná budoucí přestavba na hotel nebo kulturní centrum.

zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cerven%C3%BD_%C3%9Ajezd_(okres_Praha-z%C3%A1pad)

Zajímavosti

LEGENDÁRNÍ RETRO HERNA A MUZEUM
https://www.arcadehry.cz/

HRAD ČERVENÝ ÚJEZD
https://www.hrad-cervenyujezd.cz/

PRO DALŠÍ INFORMACE KLIKNĚTE ZDE.