Prodej chaty 60 m2, vlastní pozemek 456 m2, Sýkořice

Máte rádi klid? Hledáte místo, kde můžete načerpat energii či odkud můžete vyrazit na výlety do přírody?
V tom případě pro vás mám zajímavou nabídku chaty za příznivou cenu. Navíc v oblíbené chatové oblasti cca 20 km od Rakovníka a 22 km do Berouna.

cena: 1.590.000,- Kč

Exkluzivně vám nabízím ke koupi chatu se zastavěnou plochou 34 m2 na pozemku o velikosti 456 m2 v katastrálním území obce Sýkořice, ve vyhledávané chatové oblasti. Celková užitná plocha je cca 60 m2. Nabízí se jako plně vybavená.

Přímo k pozemku vede nezpevněná cesta, díky které můžete zaparkovat 2 až 3 auty hned u chaty. Průjezdná je s opatrností téměř celoročně.

Spodní patro chaty je zděné, horní patro montované. V horní části se nachází kuchyně, obývák, jídelna a předsíň. Dole naleznete dílnu, společenskou místnost a malou místnost s umyvadlem (lze využít jako koupelnu). Vytápění je zajištěno pomocí lokálních kamen na tuhá paliva. V chatě je zavedena elektřina (380 V). Na pozemku se nachází zdroj vody – studna (voda není přivedena do objektu). Voda je užitková a využívají ji 2 chaty společně. Je zde i wc se splachováním pomocí dešťové vody z nádrže, odpad je řešen trativodem.

Na zahradě je několik míst k sezení, ohniště. Objekt nebyl nikdy vytopen vodou.

Nemovitost se nachází nad řekou Berounkou, leží přímo na trase vyhledávaných turistických tras a cyklostezek. V letních měsících je oblast hojně navštěvovaná.

Volná ihned, jaro už můžete strávit na tomto příjemném místě.

Obec Sýkořice se nachází v okrese Rakovník, kraj Středočeský, na návrší nad obcí Zbečno nad levým břehem řeky Berounky, po směru toku nedaleko za Roztoky u Křivoklátu, zhruba 16 km jihovýchodně od Rakovníka, 13 km severozápadně od Berouna a 18 km jihozápadně od Kladna

Obec leží ve střední nadmořské výšce v členitém terénu Křivoklátské vrchoviny, uprostřed CHKO Křivoklátsko, která představuje jednu z nejkrásnějších přírodních oblastí v České republice. Na východním okraji území obce se nachází část národní přírodní rezervace Vůznice kolem stejnojmenného potoka, který tvoří hranici území obce.

zdroj: cs.wikipedie.org

MAPA – SÝKOŘICE

Rakovník – 20 km
Beroun – 20 km
Kladno – 22 km
Praha (Řepy) – 38 km

D6 – 17 km
D5 – 21 km

PRO DALŠÍ INFORMACE KLIKNĚTE ZDE.