PRODEJ BYTU

2+1, 57 m², osobní vlastnictví, Kladno - Kročehlavy

Hledáte příjemné bydlení v klidné lokalitě v Kročehlavech?
S výhradním zastoupením majitelky Vám nabízím udržovaný byt 2+1. Dispozice bytu nabízí vstupní chodbu (4,7 m2), ložnici (14,8 m2), obývací pokoj (18,7 m2), kuchyni (10,5 m2), koupelnu s vanou (8,4 m2) a sklep (4 m2), m
ůžete využít i společné kočárkárny.

Nachází se v posledním patře cihlového bytového domu v Dánské ulici. Bytová jednotka o výměře 57 m2 je v osobním vlastnictví. Celý byt je vytvořený v provence stylu. Je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (elektrická trouba, varná plynová deska, myčka). V koupelně je vana, toaleta a pračka se sušičkou. Byt má zděné jádro, zrekonstruované rozvody vody a odpadu. Plovoucí podlahy jsou ve všech pokojích, pouze v koupelně je položena keramická dlažba. 

Nevýhodou bytu je umístění ve 4. patře bez výtahu, předností je klid na patře (nikdo neprochází kolem) a také posilování stehen a lýtek zdarma. Poplatky za služby spojené s užíváním bytu pro 3 osoby jsou cca 4.800,- Kč měsíčně (včetně FO).
Jedná se o velmi příjemnou lokalitu k bydlení, která nabízí kompletní občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, pošta, obchody), lesopark Bažantnice, letní koupaliště  a cyklostezky jsou v dochozí vzdálenosti od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra Kladna i Prahy.


Tato lokalita je tak vhodná pro všechny, kteří chtějí být na dosah přírodě a zároveň být v dostupné vzdálenosti od centra města.

cena: 3.490.000,- Kč

V minulosti prošel bytový dům částečnou rekonstrukcí. Zateplení části domu je plánováno na letošní rok.
SVJ o bytový dům pečuje a obecně velmi dobře finančně hospodaří. Více k FO a rekonstrukcím na osobní prohlídce.

Nemovitost je možné financovat hypotékou – v případě zájmu Vám kompletně vyřídíme hypoteční úvěr.

Mapa okolí:

 • Ulice Dánská je označena červeně.
 • autobusová zastávka U Tržnice
 • vlakové nádraží Kladno
 • pošta Kladno 6 – Vrchlického 2028
 • Kaufland – Italská 50
 • McDonald’s – Italská 50
 • Poliklinika Medica JM s.r.o. – Unhošťská 2533
 • Gyros pizza Diana – U Tržnice 2339
 • cukrárna – U Tržnice 2339
 • Lesopark Bažantnice
 • krytý bazén – Norská 2633
 • lékárna Dr.Max – Vrchlického 1977
 • Lidl – Americká 2768

Virtuální prohlídka: klikněte zde

Zajímavosti:

Od druhé poloviny 19. století se do Kročehlav a Štěpánova stěhovali hutníci pracující ve Vojtěšské huti. Tato jedenáctitisícová „vesnice“, největší v Československu, byla v roce 1931 prohlášena za město. V padesátých letech bylo území Kročehlav vybráno jako vhodná plocha pro výstavbu největšího kladenského sídliště, které má dodnes skoro dvojnásobný počet obyvatel než staré Kladno.

Z obytných domů stojí za povšimnutí také desetipatrové „bodové“ domy od architekta Leslava Vlčka z roku 1964, jejichž dvě širší strany jsou úplně pokryty lodžiemi. Fasáda, od prvního patra předsazená na konzolách, působí poměrně subtilně.  
K architektonicky nejzdařilejším stavbám patří i dvě kročehlavské školní budovy. Pavilonová škola v Pařížské ulici od architekta Jiřího Albrechta byla ve své době nejmodernější školou v Československu a zahrála si i v několika filmech. Plastiku Ptáci pro ni vytvořila Helena Zenklová.

Umělecká díla

Vzhledem k rozlehlosti kročehlavského sídliště se zde setkáváme s mnoha uměleckými díly, s domovními znameními například od Miroslava Chlupáče nebo Květy a Jitky Válových, s keramickými plastikami Adély Matasové nebo se sochařskou výzdobou škol od Karla Kronycha a Heleny Zenklové. K oblíbeným zakázkám patřila také výzdoba dětských hřišť v podobě skluzavek, jejichž autora se dosud nepodařilo zjistit.

Zdroj: panelaci.cz

Pro další informace klikněte ZDE

Buďte v obraze!

Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .