PRODEJ BYTU

2+1/L, 52 m², osobní vlastnictví, Kladno - ul. Čs. Armády

Vytvořte si domov přesně podle svého v bytě o celkové výměře cca 59 m2 (bytová jednotka 52 m2 + lodžie 5,8 m2 + sklep 1,4 m2), který na vaše úpravy teprve čeká.
Ať už máte jedinečný vkus a žádný byt vám zatím nepadl do oka nebo si chcete vše poctivě vybudovat sami, toto je nabídka přesně pro vás. 

cena: 2.850.000,- Kč

Exkluzivně vám nabízím byt v původním stavu, který se nachází v 8. patře revitalizovaného panelového domu v atraktivní části města Kladna – přímo u nemocnice, ulice Čs. armády. Dispozice 2+1 je ideálním řešením také pro investiční příležitost. Další výhodou je to, že byt je téměř připravený ke stavebním pracím a můžete tak začít bourat jádro a rekonstruovat – s minimálními vyklízení původního vybavení. A co nezvládnete vy, může zajistit spolehlivá nezávislá stavební firma, se kterou spolupracuji. 

Byt se skládá ze vstupní chodby, 2 pokojů, kuchyně, koupelny a samostatné toalety. K bytu patří také sklepní kóje v suterénu (1,42 m2). Bytové jádro je z umakartu, podlahová krytina je tvořena linoleem.

Parkování je možné u domu. V blízkosti domu naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, nemocnice, pošta, dětské hřiště, supermarkety). Okolí domu je obklopeno zelení a v nedávné době zde proběhla celková revitalizace. V docházkové vzdálenosti je i sportoviště Sletiště a les, kam můžete vyrazit na příjemnou procházku, vyjížďku na kole a nebo v létě za koupáním.

Měsíční náklady na energie včetně fondu oprav jsou: 3.760,- Kč (předpis záloh pro 2 osoby).

Dovolte mi, abych vám představila možná řešení a konečný výsledek přestavby (viz vizualizace níže). 

Návrh možné rekonstrukce:

Půdorys - možná přestavba:

Aktuální dispozice bytu:

Umístění bytového domu

Mapa okolí:

Stavební bytové družstvo Horník

Odkaz na stránky družstva ZDE: sbdhornik.cz

Pro další informace klikněte ZDE