KALKULAČKA cen

Zvolte si služby, který využijete při prodeji Vaší nemovitosti:

SlužbaPopis
PoradenstvíNávrh nejvhodnějšího řešení v otázkách jako jsou: “Prodat nebo pronajmout?”. Diagnostika Správného načasování a postupu. Zahrnuje i prohlídku nemovitosti včetně cesty.
Cenová analýzaAktuální cena dle trhu a stanovení prodejní strategie.
Vyklizení nemovitostiZejména starší domy nebo dlouho nepoužívané nemovitosti je dobré “oživit” tak, aby zájemce interiér neděsil a nebo neklopýtali přes nepořádek.
Malování pokojůZvláště po vyklízení místnosti můžou být stěny ušpiněné nebo poškozené… Spoustu potencionálních zájemců toto může odradit a to by byla škoda.
Drobné opravyV každé domácnosti se občas něco poškodí, před prohlídkami je důležité zkontrolovat funkčnost vybavení. Utržená dvířka skříňky, upadlá polička nebo protékající záchod nepůsobí dobře.
Home stagingVybíráme očima, proto nepodceňujte kvalitní přípravu nemovitosti a vylepšete prázdné rohy.
FoceníPřestože všichni umíme fotit, nesmírně důležitá je fotoprezentace nemovitosti. Mozek zpracovává obrázky min. 40.000x rychleji než jakékoli jiné informace. Všimněte si, jak jsou nafoceny nejprodávanější produkty na trhu.  A jak chcete, aby bylo nafoceno Vaše “zboží?”
InzerceInzerovat je dobré nejen na 1 serveru, známe ty nejužívanější.
Sociální sítěV dnešní době lze využít placenou reklamu na FB apod. Můžete tak přímo ovlivnit, kdo vaši nabídku uvidí.
PůdorysVšichni zájemci si snáze představí velikost a rozvržení nemovitosti díky půdorysu. A když slovní popis nestačí, je to nejjednodušší vyjádření čehokoli.
3D sken – MatterportZájemci o Vaší nemovitost se po ní mohou virtuálně projít ještě před samotnou prohlídkou nebo se k ní opakovaně vracet a to 24 hodin denně.
VideoprohlídkaKdyž fotografie nestačí, je možné podpořit propagaci nemovitosti i videem s mluveným slovem přímo zastupujícího makléře.
Prohlídky se zájemciZájemci se chtějí dozvědět všechny podstatné věci. Je prokázáno, že pokud si můžou navíc prohlídnout nemovitost bez přítomnosti majitelů, cítí se uvolněnější. Počítám 2 – 10 prohlídek, včetně cesty.
Open houseTakzvaný Den otevřených dveří je jednou z atraktivních propagací Vaší nemovitosti, běžný u luxusních bytů nebo domů. Může zahrnovat i uvítací dárky, občerstvení a mnoho dalšího.
Aukce nemovitostiTuto záležitost jistě ocení každý prodávající. Máme profesionální nástroje, které dokáží u žádaných nemovitostí navýšit cenu. Pokud o nemovitost projeví zájem více zájemců, umíme zajistit spravedlivou, slušnou a bezúplatnou formu aukce. 
PENBJako majitelé nemovitosti jste ze zákona povinni Průkaz energetické náročnosti budovy poskytnout kupujícím.
Rezervační smlouvaPokud se kupující rozhodnou nemovitost koupit, podepíše se tato písemná úmluva a obě strany mají potvrzení a klid, že ke koupi skutečně dojde. 
Kupní smlouvaNejdůležitější právní dokument a podpisová událost. Je nutná přítomnost advokáta, aby všechny podpisy ověřil.
Advokátní úschovaAby bylo přeposílání kupní ceny bezpečné pro všechny , využívá se Advokátní úschovy na speciálně zřízeném bankovním účtu.
Katastrální úřadVklad a změna vlastnického práva na Katastrálním úřadě vyžaduje povinný poplatek ve výši 2.000,- Kč.
Předání nemovitostiBěhem předání nemovitosti je dobré tento akt dobře zdokumentovat a ověřit. Formuláře se všemi důležitými úkony + stavy měřičů máme připravené. Pokud se majitel nechce nebo nemůže zúčastnit, stačí podepsat Plnou moc k zastupování. Standardně 1-2 hodiny.
Poprodejní servisPřepis energií je další časová a administrativní zátěž.
StěhováníNěkdy se stává, že kupující koupí nemovitost pouze za předpokladu, že bude do předání vyklizena. Nemusíte na to být sami nebo to dokonce řešit vůbec.
Volitelné službyCokoli vás napadne, vše se dá domluvit.
Čas strávený s prodejemOno se to nezdá, ale standardní čas strávený na jednom obchodním případě je v rozmezí minimálně 30 – 40 hodin. Pokud podnikáte, po tuto dobu “nevyděláváte”.