Energetické čištění a harmonizace prostoru

Jedná se o energetické čištění a harmonizaci vnitřních i vnějších prostor. Může obsahovat odstraňování škodlivých a nezdravých energií a entit v bytech, domech nebo na pozemcích. Výsledkem je vyladěné místo, kde spokojeně žijete nebo které úspěšně prodáváte. Někdy k ideálnímu prodeji nepomůže ani sebelepší homestaging. . .
Polštářky, svíčky a luxusní dekorace mají své místo u určitých typů nemovitostí, důležitější je ale pocit z daného místa, který není vidět na fotkách – je cítit.
A právě koupě bytu, domu či pozemku je především emoční záležitostí. Usnadněte zájemcům rozhodování. 
Dává mi proto velký smysl prostor vyladit, budou tak spokojené obě strany.

Každý prostor, ať je to dům, byt nebo zahrada, má svou energii. Určitě jste již zažili pocit, že někam vstoupíte a cítíte se krásně, je vám dobře a ani se vám nechce odejít. Jste uvolnění a plni energie. Jinde se vám tolik nelíbí, jste zde stísněni, někoho může i začít bolet hlava nebo cítí nevolnost. Většina lidí to neumí popsat, ale vnímají to stejně, každý z takového místa pak spěchá pryč. 

Jistě už jste také slyšeli pojem “genius loci”. Sociologická encyklopedie tento pojem vysvětluje takto: “Soubor mimořádných vlastností a významů charakteristických pro určitou sídelní lokalitu, propojující neopakovatelným způsobem určité lidské dílo s určitým přírodním prostředím.  Psychologická vazba mezi člověkem a prostředím měla své praktické důsledky v pojetí a umisťování veřejných staveb. 

Ty měly poskytovat lidem pocit bezpečí tím, že symbolizovaly věčný řád místa a souzněly s univerzálními zákony, které člověk chápal, uznával a jimiž se řídil. Dnešní člověk se fyzicky i duševně vyvázal z přímé závislosti na místě, kde žije, nicméně stále vnímá a spoluvytváří jeho specifický charakter.

I dnešní architektura může být definována jako konkretizace existenciálního prostoru, v němž lidská sídla vytváří osobitost a celkovou atmosféru – ducha místa. Genius loci často citlivě vnímají umělci a čerpají z něj inspiraci pro svou tvorbu. Je obtížně popsatelný, ale je stabilním znakem identity dané lokality.  Většinou spoluvytváří pocit domova, tedy i dnes má svůj význam jako útočiště a prostor osobní a rodinné identifikace. Genius loci je předmětem zkoumání sociologie sídel, sociologie architektury i sociologie kultury.”

Nejedná se tedy o žádnou černou magii ani vymítání ďábla. 

Samotné čištění neprovádím, tuto službu zprostředkuji a zároveň podporuji dění svou přítomností.

hands-1926414_960_720

Buďte v obraze!

Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .