PRODEJ BYTU

3+1/L, osobní vlastnictví, 77 m2, Praha - Řepy (po rekonstrukci)

Hledáte hezký byt v dobré lokalitě? Rádi sportujete nebo vlastníte elektromobil? Mám nabídku přesně pro Vás. Zjistěte více.

Zajišťuji prodej velmi pěkného bytu 3+1 o celkové výměře 77 m2 (včetně zasklené lodžie), který se nachází ve 3. patře panelového domu v Praze – Řepích, ul. Jiránkova.

Byt i dům prošly rozsáhlou rekonstrukcí, konkrétně:
Byt (2017) – zděné jádro, rozvody elektřiny v předsíni, koupelně, wc a kuchyni, nové dveře, kuchyňská linka, krytiny podlah (korek v předsíni) a obklady koupelen, sanita.
Dům – zateplení domu, nové výtahy, plastová okna, rekonstrukce dešťových svodů a izolace sklepů.

Byt se nachází na uzavřené chodbě společné vždy pro 3 byty. Na chodbách domu je kamerový systém. Na patře je k dispozici 1/2 komory, v suterénu patří k bytu samostatná sklepní kóje a společná kolárna.

Velkou přidanou hodnotou tohoto bytu je příjemné okolní prostředí, široká nabídka sportovního vyžití a možnost bezplatného parkování.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost i dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domu naleznete OC Řepy, supermarket Albert a Billa. A také nabíjecí stanice PRE a BILLA pro elektromobily. Přes silnici je Ovocný světozor, 5 minut autem nebo busem Metropole Zličín a Globus.
Využít můžete sportovní hřiště. Na procházku můžete vyrazit k jezírku U Hájů nebo do Aktivního lesoparku Řepy s venkovní posilovnou a jinými atrakcemi.

PROJDĚTE SE PO BYTĚ JEŠTĚ PŘED PROHLÍDKOU – TUDY.

cena: 5.890.000,- Kč

Zajímavé odkazy:

AKTIVNÍ LESOPARK ŘEPY – slouží k sportovnímu vyžití i odpočinku. V celém areálu se nalézá celkem 35 herních prvků pro děti, z nichž je většina vyrobena z akátového dřeva. Dominantou „Aktivního lesoparku Řepy“ je rozhledna s tobogánem. Ve sportovně – relaxační zóně v Řepích mohou děti využít herní sestavy s různými šplhacími, lanovými prvky a skluzavkami, kyvadlovou houpačku, závěsné houpačky nebo pružinová houpadla. Dále tu mají k dispozici trampolíny zabudované v zemi, skluzavku ve svahu, lanovku nebo posilovací prvky. Vyzkoušet mohou též hraní na dendrofon nebo skok daleký.
Odkaz ZDE nebo ZDE.

JEZERO U HÁJŮ (3,6 km)
Přírodní památka v mělkém zalesněném údolí s několika přilehlými loukami, které se rozkládá v pražské čtvrti Stodůlky mezi bývalou usedlostí Háje a náspem Buštěhradské železniční trati. Nejcennější částí je louka s několika prameništi s vodou obohacenou vápníkem.
Odkaz ZDE.

OC ŘEPY – ZDE.

METROPOLE ZLIČÍNZDE.

OVOCNÝ SVĚTOZORZDE.

NABÍJECÍ STANICEZDE.

V okolí najdete:

Buďte v obraze!

Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .