PRODEJ BYTU

2+1, 56 m², osobní vlastnictví, Kladno - Kročehlavy

Hledáte dlouho a ještě jste nenašli nemovitost přesně podle Vašich představ? S výhradním zastoupením majitele Vám nabízím byt k rekonstrukci. Můžete zde popustit uzdu své fantazii a vytvořit si jedinečné bydlení. Nachází se v ulici Gen. Píky v Kročehlavech u nedalekého lesoparku Bažantnice.

Byt o celkové výměře 56 m² se nachází ve 2. NP bez výtahu. Skládá se ze vstupní chodby, dvou pokojů, kuchyně, koupelny s vanou a samostatnou toaletou. K bytu patří také 2 sklepní kóje (cca 2 a 6 m²)Byt je připravený ke stavebním pracím a můžete tak začít okamžitě rekonstruovat – bez nutnosti vyklízení původního vybavení.

Parkování je možné před domem. V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka “U Tržnice”, vlakové nádraží, obchody, mateřská škola, základní škola, poliklinika, lékárna…. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost a dopravní obslužnost s přímým spojením do Prahy.

byt v domě

V minulosti prošel bytový dům částečnou rekonstrukcí.
V suterénu (kde jsou sklepy) vzniká problém s vlhkostí – SVJ se problému aktuálně věnuje a oslovilo několik firem s nabídkou řešení. 
Bytů se tento problém netýká! 

Nemovitost je možné financovat hypotékou – v případě zájmu Vám kompletně vyřídíme hypoteční úvěr.

cena: 3.100.000,- Kč

Mapa okolí:

 • autobusová zastávka U Tržnice
 • vlakové nádraží Kladno
 • pošta Kladno 6 – Vrchlického 2028
 • Kaufland – Italská 50
 • McDonald’s – Italská 50
 • Poliklinika Medica JM s.r.o. – Unhošťská 2533
 • Gyros pizza Diana – U Tržnice 2339
 • cukrárna – U Tržnice 2339
 • Lesopark Bažantnice
 • krytý bazén – Norská 2633
 • lékárna Dr.Max – Vrchlického 1977
 • Lidl – Americká 2768

Návrh možné rekonstrukce:

Zajímavosti:

Od druhé poloviny 19. století se do Kročehlav a Štěpánova stěhovali hutníci pracující ve Vojtěšské huti. Tato jedenáctitisícová „vesnice“, největší v Československu, byla v roce 1931 prohlášena za město. V padesátých letech bylo území Kročehlav vybráno jako vhodná plocha pro výstavbu největšího kladenského sídliště, které má dodnes skoro dvojnásobný počet obyvatel než staré Kladno.

Z obytných domů stojí za povšimnutí také desetipatrové „bodové“ domy od architekta Leslava Vlčka z roku 1964, jejichž dvě širší strany jsou úplně pokryty lodžiemi. Fasáda, od prvního patra předsazená na konzolách, působí poměrně subtilně.  
K architektonicky nejzdařilejším stavbám patří i dvě kročehlavské školní budovy. Pavilonová škola v Pařížské ulici od architekta Jiřího Albrechta byla ve své době nejmodernější školou v Československu a zahrála si i v několika filmech. Plastiku Ptáci pro ni vytvořila Helena Zenklová.

Umělecká díla

Vzhledem k rozlehlosti kročehlavského sídliště se zde setkáváme s mnoha uměleckými díly, s domovními znameními například od Miroslava Chlupáče nebo Květy a Jitky Válových, s keramickými plastikami Adély Matasové nebo se sochařskou výzdobou škol od Karla Kronycha a Heleny Zenklové. K oblíbeným zakázkám patřila také výzdoba dětských hřišť v podobě skluzavek, jejichž autora se dosud nepodařilo zjistit.

Zdroj: panelaci.cz

Pro další informace klikněte ZDE

Buďte v obraze!

Zaregistrujte se a orientujte se v moři realit jako ryba ve vodě.
Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů .